1. Skokani Olomouc >
  2. Pozvánka na 2 zápasy v rámci Nadstavby

Pozvánka na 2 zápasy v rámci Nadstavby

Martin Poledna, 27.07. 2023 Aktuality

Tento týden se odehrají poslední zápasy v rámci červencového maratonu. Skokani mají dle rozpisu 2 utkání: v pátek 28.7.2023 čeká hanácké baseballisty venkovní utkání a v neděli 30.7.2023 se hraje domácí utkání. Olomoučtí Skokani nemají šanci postoupit, ale bojují o vylepšení umístění v průběžné tabulce.

V pátek hrají Skokani v Blansku proti Olympii. Tento tým je na 6. místě s rekordem 1 - 16. Základní část vyšla blanenskému týmu lépe, jelikož se umístili na dělené 2. pozici (8 - 6). Nejlepším pálkařem je catcher Ladislav Kabeš, který má pálkařský průměr okolo 33 % a 19 hitů na pažbě, zdatně mu sekunduje Štěpán Havlíček, který si vede dobře i na kopci. Právě Havlíček odházel v Nadstavbě nejvíce směn (27) a má nejlepší statistické údaje, Olympie zapracovává do svého mužstva hráče U18, což může být důvodem poklesu výkonnosti. Utkání se hraje pod světli a začíná v 19:00.

V neděli se můžete těšit na domácí utkání - na Hanou zavítají hráči týmu Techniky Brno. Tento celek odehrál Základní část v Extralize a v současné době bojuje o setrvání mezi tuzemskou elitou (zatím je tým na 3. místě). Před baráží odešel Matěj Menšík do Hrochů Brno, což jistě poznamenalo celý tým. Nejlepším pálkařem je Jakub Mánek (23 hitů) a na paty mu šlape import Brandon Smith a Daniel Mráz (oba shodně 22). Na kopci má nejvíce směn americký import Parket Thode, který má ERU okolo 2.55, japonský nadhazovač Sora Sakashita dohání amerického importa, celkově nadhoz Techniky stojí na importech (v kádru mají 4 zahraniční hráče). I Technika Brno omladila svůj kádr a lze říci, že tým je zajímavým mixem dravého mladí a zkušeností. Domácí utkání začíná v 13:00 na lazeckém stadionu.

Přijďte podpořit hanácké baseballisty v boji proti brněnskému soupeři!

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články