1. Skokani Olomouc >
  2. Pozvánka na sobotní double v podání A - týmu

Pozvánka na sobotní double v podání A - týmu

Martin Poledna, 25.08. 2023 Aktuality

Olomoucký A – tým má na programu 2 zápasy. V sobotu 26.8.2023 se odehraje pohárové utkání s celkem Sokol Hluboká, a poté se dohrává zápas s Technikou, který je posledním zápasem v rámci Nadstavby o Extraligu. Pokud olomoucký tým zvítězí, tak v dalším kolem ČBP se může těšit na Draky Brno.

V 13:00 začne utkání proti Sokolu Hluboké, jenž je 3. kolem Českého baseballového poháru. Sokol v letošní sezoně hrál play off Extraligy, a hlavně v základní části se jihočeskému týmu dařilo. Největší hvězdou týmu je Martin Mužík, který nás reprezentoval na WBC a zajistil výhru nad Čínou. Na kopci se Hluboká spíše opírala o výkony zahraničních posil a bude zajímavé, jestli tyto hráči jsou stále v rotaci. Nejlepším pálkařem je právě Martin Mužík a za ním je Camden Vasquez. Letos se na kopec postavilo celkem 19 nadhazovačů a v poslední době se Hluboké daří na tento post nasazovat mladé odchovance. Sokol Hluboká je favoritem v tomto střetnutí, ale po konci sezony je vše nevyzpytatelné?

V 15:30 by měla začít dohrávka zápasu s Technikou. Bude se jednat o poslední barážový zápas. Technika je na 3. místě a v další sezony bude bojovat v 1. Lize. Na kopci opět válí zahraniční hráči (3), ale i tento tým má dostatek kvalitních českých nadhazovačů. Na pálce má nejvíce hitů Jakub Mánek (dříve působil v Hroších Brno) a za ním je až Brandon Smith. I v tomto zápase je Technika mírným favoritem a opět bude zajímavé s jakým kádrem na Hanou Technika dorazí?

Přijďte podpořit olomoucké baseballisty v sobotních bojích!

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články