1. Skokani Olomouc >
  2. Pozvánka na semifinále proti Blesku Jablonec

Pozvánka na semifinále proti Blesku Jablonec

Martin Poledna, 13.09. 2023 Aktuality

Olomoucké Áčko se probojovalo do TOP 4 týmů v rámci První Ligy. Minulý týden Skokani odehráli triple proti Hippos Brno a podařilo se jim postoupit. Tyto týmy se v loňském roce utkaly ve finále a Blesk byl v této sérii šťastnějším týmem. Fanoušci hanáckého celku se mohou těšit na sobotní single.

Blesk Jablonec opět postoupil do vyřazovacích bojů a v Nadstavbě skončil na 4. místě. V kádru tohoto týmu je mnoho zahraničních akvizic a bude zajímavé, jestli je klub udržel i pro play – off? Nejvíce směn v baráži měl Američan Edward Wells, který odházel 32 směn s EROU okolo čísla 5. Japonský nadhazovač Hokuto Kanai je dalším importem, který také září na kopci a má velmi podobná čísla, jako Wells. Brett Lindsay má nejvíce hitů (35) a 5 míčů skončilo za plotem – týmový pálkařský průměr je okolo 26 %. V této sezoně

Áčko porazilo Hippos v napínavé sérii, a hlavně domácí zápasy byly pastvou pro oči. V nedělním zápase hráli prim nadhazovači, a hlavně Petr Mik a Jiří Šimek měli lví podíl na postupu domácích hráčů. Jakub Borůvka odehrál vynikající dvojzápas, kdy dohromady nastřádal 6 hitů. Skokany vede Jakub Voják a Martin Schneider, kteří jsou zároveň i hrajícími trenéry.

V sobotu 16.9. se odehraje domácí zápas, který začíná v 13:00, v neděli 17.9. se série přesouvá do Jablonce, kde se semifinále rozhodne.

Přijďte podpořit hanácké baseballisty v boji proti Jablonci!

 

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články