1. Skokani Olomouc >
  2. Desítky budou bojovat na turnaji ve Frýdku - Místku

Desítky budou bojovat na turnaji ve Frýdku - Místku

Martin Poledna, 15.09. 2023 Aktuality

Baseballová sezona se blíží ke svému konci. Kategorie do 10 let čeká turnaj ve Frýdku – Místku, kde čekají hanáckou mládež 4 zápasy. V neděli 17.9. zakončíme éru coatchpitche a další zápasy už bude hrát prim nadhazovač (což nejvíce potěší trenéry).

Kategorie do 10 let již odehrála 2 turnaje (v rámci Ligy) a bylo vidět, že se jedná o úvodní sezonu v dětských kariérách. V Ostravě se nám podařilo 2x zvítězit a přiblížili jsme se, tak medailovým umístěním. Před nedělním turnajem máme bilanci 2–6 a pevně věříme, že kolonka výher nezůstane stejná.

V neděli máme v rozpisu 4 zápasy a budeme hrát od 10 hodin až do 16. V 1. zápase vyzveme tým Arrows soft, který se nám minule podařilo porazit – tento tým je složen z nadějných děvčat, která se připravují na softballovou kariéru. Od 11 hodin budeme hrát proti týmu Klasik Frýdek – Místek, který je v tabulce na 2. místě – s tímto týmem jsme odehráli pár pěkných zápasů. Od 13 hodin nás čeká důležité utkání proti MSK Snails – bude se jednat o souboj sousedů v tabulce.  Poslední utkání je na programu od 15 hodin a symbolicky sezonu uzavřeme s vládcem ligy – Arrows Ostrava.

Pevně věříme, že si tento turnaj naši hráči a hráčky užijí a skvěle zakončíme bohatou sezonu 2023.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články