1. Skokani Olomouc >
  2. Setkání trenérů U11 s rodiči k závěru sezóny

Setkání trenérů U11 s rodiči k závěru sezóny

Michael Chrobok, 15.11. 2023 Aktuality

Baseballová sezóna je úspěšně za námi a při této příležitosti proběhlo 14. 11. setkání trenérů U11 s rodiči a hráči v bistru Zdravá pecka. Na setkání došlo nejen ke zhodnocení uplynulé sezóny, ale také k prezentaci výsledků fyzických testů, předávání ocenění a k představení plánů do budoucna.

Pro drtivou většinu hráčů se jednalo o první sezonu v životě, ve které jsme bojovali proti zkušenějším týmům. V průběhu roku k nám došli noví hráči a hráčky, ale i tak se nám podařilo zahrát pár hezkých zápasů a důležité je, že to všechny baví a rozvíjí se. V současné době jsme v zimní přípravě, kdy mimo baseballového tréninku pracujeme i na fyzické kondici, v prosince plánujeme školení a baseballové aktivity pro naše hráče. Při tréninku nám pomáhají rodiče a vybraní hráči A-týmu. Stále hledáme nové tváře, ale i trenéry, kteří nám pomohou rozvíjet hráčský talent.
 
Všichni hráči rovněž obdrželi diplom za účast v letošní sezóně společně s drobnou odměnou v podobě podepsaných baseballových kartiček hráči reprezentace. Kromě toho byli oceněna také čtveřice hráčů, která v sezóně zvlášť vynikala. Konkrétně se jedná o tyto hráče:
 
Filip Kvapil – MVP
Jan Rudolf – Best hitter
Vojtěch Mucha – Gold glove
Jakub Šertler – Skokan roku (největší zlepšení)
 
Věříme, že příští sezóna bude ještě úspěšnější a všechny naše hráče bude baseball i nadále bavit.
 
Skokani OLÉÉÉ!!!
Starší články