1. Skokani Olomouc >
  2. Setkání A týmu k závěru sezóny

Setkání A týmu k závěru sezóny

Michael Chrobok, 01.12. 2023 Aktuality

Před začátkem nové sezóny a zahájením tréninkových příprav došlo k setkání A týmu, zhodnocení uplynulé sezóny a nastínění plánů pro nadcházející přípravu.

Jedním z hlavních cílů, které byly stanoveny pro minulou sezónu, byl postup do nadstavby o extraligu. To se našemu A týmu podařilo naplnit. V rámci nadstavby nicméně Skokani nedokázali příležitosti využít a odnáší si z ní kromě cenných zkušeností také nepříliš lichotivé statistiky. A tým Skokanů byl v rámci nadstavby nejhorší na pálce a také má na svém kontě největší počet obdržených strikeoutů. V příští sezóně je tedy co zlepšovat.

A týmu se bohužel také nezadařilo ani v boji o vítězství v 1. lize, kde byli Skokani v semifinále vyřazeni Bleskem Jablonec. Ten se nakonec ve finále utkal se SaBaTem, který Skokani v základní části pokaždé porazili, tudíž šance na vítězství v 1. lize nebyly malé.

Vzhledem k uzavření tréninkových prostorů během vánočních svátků započne zimní příprava A týmu až v příštím roce, konkrétně v lednu. Hráči se do té doby budou připravovat individuálně.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články