1. Skokani Olomouc >
  2. Skokany na víkendovém turnaji zaskočili připravení soupeři

Skokany na víkendovém turnaji zaskočili připravení soupeři

Michael Chrobok, 22.01. 2024 Aktuality

Uplynulý víkend opět patřil naší mládeži, která se představila v dalších kolech zimního turnaje Winter League U13 v hale SPŠ ve Frýdku-Místku. Ačkoli nám los přiřknul souboj s výběrem orlovských Snails, z důvodu nedostatku hráčů na straně slezského celku se namísto toho odehrálo 5. kolo, kde jsme změřili síly s Hit Opava. Opavský výběr se se změnou v rozpisu turnaje popral lépe než my a jejich pálkaři na nás byli velmi dobře připravení. Řada našich chyb na pálce i v obraně vyústila v prohru v poměru 4:7.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti ostravským Arrows, kteří patří mezi favority zimního turnaje. Tuto roli bezezbytku potvrdili, když náš výběr porazili s přehledem 9:5. Naše hráče opět srážely individuální chyby, a i když jsme zvládali ostravskému týmu příležitostně zatopit, výhru si jejich baseballisté nenechali uniknout.

Nedělní výlet do Frýdku-Místku nám ukázal naše rezervy a bude nás motivovat ke zlepšení nejen do dalších fází zimních turnajů. Skokani si budou moci napravit svou reputaci 18. února, kdy nás čeká poslední kolo proti Orlové a začátek playoff v rámci Winter League U13, případně 4. února v rámci Winter League U11 v hale orlovského gymnázia a obchodní akademie.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články