1. Skokani Olomouc >
  2. Skokanům se proti Šumperku dařilo v útoku i v obraně

Skokanům se proti Šumperku dařilo v útoku i v obraně

Martin Poledna, 06.06. 2024 Aktuality

Rozmarné počasí způsobilo hned několik odložených zápasů a turnajů nižších kategorií. Ačkoli si s námi počasí v pondělí 3. 6. opět zahrávalo, povedlo se nám dobře připravit hřiště a tudíž nic nebránilo odehrání odloženého zápasu proti Šumperku.

Na kopci začal Filip Kvapil, který zahrál všechny 3 outy a povolil bod po chybách v obraně. Na pálce začala útok Nela Čudová, která odpálila krásný hit – dále se nám přes mety zdarma a dobrý běh po metách podařilo 3x skórovat. Kvapil na začátku 2. směny zapnul vyšší rychlost a hodil 3 strike outy. V útoku si pro bod doběhnul Vojta Mucha, který soupeřům ukázal velmi rychlé nohy.

I další směna byla rychlá, jelikož nadhazovač házel hodně striků a pole bylo pozorné. V dohrávce 3. směny se nám dařilo dostávat se na mety až po 2 outech. Martin Schneider jr. odpálil svůj 1. hit za kategorii U11 a celkově jsme dali 4 body. Začátek následující směny už nám nevyšel – soupeři začali trefovat míče a pole nebylo konzistentní. Na kopec se dostal Dan Řehánek, který úspěšně zavřel nepovedenou směnu.

V dohrávce 4. směny se nám podařilo 4× doběhnout na domácí metu, díky čemuž jsme navýšili naše vedení. Na začátku 5. směny Nela Čudová krásně hodila na 2. metu, kde akrobatickým zákrokem vyoutoval běžce Kuba Šertler. Víťa Mádr poté krásné přihodil ze 3. mety na 1. metu a zápas skončil výhrou v poměru 13:5.

Sestava:
P – Kvapil/Řehánek, C – Čudová, 1B – Mucha, 2B – Řehánek/Šertler, 3B – Mádr, SS – Šertler/Kvapil, LF – Čuda/Řepka, CF – Burian/Dohnalová, RF – Palúš/Schneider/ Zubák Š.

Trenérský tým opět odvedl dobrou práci a náš tým byl hnán velkou podporou domácích fanoušků. Oproti minulému utkání bylo velké zlepšení na kopci a přístupu ke hře. Musíme pracovat na trefování míčů a souhře v poli. Další zápasy v rámci Nadstavby U11 odehrajeme v neděli 23. 6. v Šumperku.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články