>

Nová kategorie olomoucké mládeže

Martin Poledna, 22.06. 2022 Aktuality

Skokani Olomouc úspěšně založili novou kategorii do 10 let, jelikož je opět zájem hrát jeden z nejrozšířenějších sportů na světě. Díky končící pandemii děti opět sportují a vyhledávají tyto nejrychlejší šachy na světě. Klub v současné době registruje na 12 hráčů a hráček do 10 let a stále se hlásí další děti. Došlo také na propojení fotbalu a baseballu – klub Slovan Černovír daroval nejen olomoucké mládeži sadu žebříků na trénink.

Hlavním trenérem kategorie je Martin Poledna a k ruce má velké množství asistentů. Do tréninků se zapojuje opravdu celý klub – od hráčů kategorie U13 až po muže. Do budoucna klub plánuje větší zapojení rodičů. Další potěšujícím aspektem je to, že mnoho hráčů kategorie U10 přišlo hrát baseball, jelikož jejich rodiče hrají slowpitch.

Ačkoliv kategorii U10 čeká prázdninová pauza, tak tuto sobotu (25.6.) se bude konat rozloučení s jarní částí sezony, které bude probíhat po posledním utkání kategorie U13.

Pevně věříme, že v průběhu prázdnin si hráči najdou čas na individuální trénink a do podzimní části vlétnou ve velkém stylu.

Olomoucký baseballový klub stále nabírá své členy a více se dozvíte zde: https://skokani.baseball.cz/o-klubu/174/nabor

 

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články