>

Blesk byl v sérii se Skokany úspěšnějším týmem

Martin Poledna, 27.07. 2022 Aktuality

Minulý víkend odehrál A-tým triple s Bleskem Jablonec. Úvodní utkání se odehrály na lazeckém stadionu a v neděli Skokani cestovali na Sever Čech.

? Úvodní zápas patřil Skokanům a lví podíl na výhře měl Marko Vykoukal. Utkání bylo vyrovnané a až v druhé polovině se Skokanům podařilo bodovat. Velmi hubený náskok si hanáčtí hráči udrželi do konce a domácí tým zvítězil v poměru 2:0. Pavel Schwarz a Matěj Lázniček měli po 2 hitech. Marko Vykoukal odházel solidních 8 směn bez bodu.


?V druhém utkání se na kopci představil Michal Kohout a proti němu stanul importy který odházel complete game. Blesk v posledních třech směnách dál 5 bodů a zajistil si vítězství. Jakub Borůvka měl 3 hity že 3 startů. Blesk vyhrál v poměru 7:2. Jablonecký nadhazovač Vilchez odházel complete game s 12 strike outy a Skokanům toho příliš nepovolil.


?Skokani vstoupili do zápasu velmi silně a ve třetí směně vedli za stavu 8:1 kdy se jim dařilo trefovat nadhozy domácího nadhazovače Hikla. Hikl musel být ve třetí směne vystřídán. Bohužel se přestalo dařit i nadhazovačům olomouckých Skokanů a Blesk otočil zápas dalekými odpaly. Zápas skončil po 7. směně za stavu 18:8. Po 3 hitech měli Maxwell Gaul a Jakub Voják, který odpálil i homerun.

Tento týden hraje Áčko 2 venkovní utkání. Nejprve Skokani budou hrát utkání s Technikou Brno, a poté je čeká dlouhá cesta do Hluboké nad Vltavou.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články