>

Hluboká porazila Skokany v posledním zápase Nadstavby

Martin Poledna, 01.09. 2022 Aktuality

Nadstavba měla na programu 25 zápasů a minulou neděli se odehrál poslední zápas, a to proti Sokolu Hluboká. Jednalo se o odložené utkání a opět do děje utkání zasáhlo počasí. Hluboká dorazila s mladším kádrem a hlavním koučem v tomto utkání byl reprezentant Martin Mužík.

Startujícím nadhazovačem byl levák Michal Kohout, který házel hodně striků. Bohužel obrana nebyla v úvodní směně ve své kůži – Hluboká jedenkrát skórovala. Za Sokol nastoupil na kopec Michal Malát, který odházel většinu utkání. Tomáš Borůvka odpálil hit a poté to samé provedl Martin Poledna – dále už se Skokani na metách neprosazovali. Skokani se těžko prosazovali na Maláta a obrana Hluboké hrála to, co potřebovala. Do 4. směny nastoupil na kopec Petr Charvát – ten sice ve své úvodní směně obdržel bod, ale k doběhu došlo přes chyby v poli. Na pálce se na metu dostal jen Petr Mik po metě zdarma a opět musel na kopci úřadovat Charvát. Hostující trenér Martin Mužík vytáhnul eso z rukávu a na kopec se dostal Kolumbijec Kermin Villa, který za 3 směny hodil 8 SO. Právě na toho kolumbijského nadhazovače se Skokani prosadili – Martin Poledna byl trefen nadhozem a Jakub Voják odpálil krásný double po lajně. V 7. směně se prezentoval na kopci Jakub Školoudík, který odházel dlouhou směnu. Školoudík nastoupil i do další směny, ale musel jej vystřídat Petr Mik. Kermin Villa v poslední směně obdržel double a symbolicky utkání uzavřel 2 SO.

Hluboká olomoucký tým přestřílela, a také měla méně chyb v poli. Nejvíce hitů měl Martin Poledna a důležitý double odpálil Jakub Voják, ze kterého resultoval jediný bod. Hanácký celek hlavně na začátku chyboval v obraně, což Skokany stálo utkání.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články