1. Skokani Olomouc >
  2. Pozvánka na rozhodující sérii s Klasik F-M

Pozvánka na rozhodující sérii s Klasik F-M

Martin Poledna, 07.09. 2022 Aktuality

Čtvrtfinálová série se blíží ke svému konci a zatím je stav nerozhodný. V pátek 2.9. Skokani porazili Frýdek a v neděli 4.9. se karta obrátila. Tuto sobotu se bude hrát rozhodující zápas na lazeckém stadionu.

Klasik nasadili na pozici startujících nadhazovačů mladé hráče, a hlavně v neděli se tento tah povedl. Jan Kozel olomouckým pálkařům seděl, ale Adrián Mück již tolik ne. Týmová ERA je 2.65, což je také velmi dobré číslo, dále je zajímavý ukazatel hozených SO, který svítí na čísle 19. Michal Baker a Jakub Kaplan mají po 5 hitech a jsou velkou hrozbou pro olomoucké nadhazovače. Frýdečtí pálkaři mají pouze 9 SO a velmi dobře čtou zónu.

Olomoucký tým byl v obou zápasech slabší na pálce, ale vše si hanáčtí hráči vynahradili na kopci a v poli. Petr Charvát a Michal Kohout odházeli vítězné páteční utkání. Petr Mik se kvalitně prezentoval v neděli a jen kousek mu chyběl od výhry. Zatím mají olomoučtí nadhazovači ERU 2.12, což je vynikající číslo. Týmový pálkařský průměr je 22 %, což je nízké číslo v opozici s 30 % pálkařského průměru našich soupeřů. Jakub Borůvka má 3 úspěšné odpaly a hned trojice má po 2 hitech.

V sobotu 10.9. se tedy odehraje klíčové utkání a zápas začíná od 13:00. Může se jednat o poslední zápas A – týmu, tak dorazte včas a v hojném počtu. 

Přijďte podpořit olomoucké baseballisty a užijete si nejen skvělé sportovní výkony.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články