1. Skokani Olomouc >
  2. Pozvánka na SaBaT

Pozvánka na SaBaT

Martin Poledna, 21.04. 2023 Aktuality

Olomoucké baseballisty čeká tento víkend další série v rámci základní části 1. Ligy. V sobotu 22.4. zajíždí Skokani do Troji, kde se utkají se SaBaTem Praha. Pražský výběr lépe vstoupil do ligy a má bilanci 3–1 v neúplné tabulce. Vzhledem k vývoji se bude jednat o důležitou sérii a vítěz bude mít blíže do Nadstavby o Extraligu.

Pražský výběr trénuje Matěj Šišolák a může se spolehnout na poměrně široký kádr. Tento tým přivedl do týmu Australana Joshuu Paulla, který naskočil do průběhu ligy. Na pálce má nejlepší čísla Jakub Němeček, který má 7 hitů ze 13 startů, týmový pálkařský průměr je 26 %. Na kopci se daří dvojici Dupal – Kavan, kteří mají 3 výhry. V poli má SaBaT pouze 7 chyb za 4 zápasy, což není špatné číslo.

Skokani jsou zatím v 2. polovině tabulky a potřebují se dostat do horní 4. Na pálce se nejlépe daří Matěji Lázničkovi, který má ve statistkách 8 hitů, týmový průměr je okolo 33 %. Na kopci má nejvíce odházeno Petr Charvát, který má na kontě 11 směn. Statisticky nejlepším nadhazovačem je Vojtěch Papež.

V sobotu 22. 4. můžete olomoucké hráče podpořit v Praze. Podpora fanoušků se bude našim hráčům jistě hodit. Úvodní zápas začíná ve 12.00 a další by se měl rozehrát okolo 15:00.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články