1. Skokani Olomouc >
  2. Muži A

Skokani Olomouc

Pozvánka na venkovní utkání proti Frýdku – Místku

Martin Poledna, 07.04. 2023 Aktuality

První Liga má tento víkend v plánu 2. kolo základní části. Olomoučtí Skokani se utkají s týmem Klasik Frýdek – Místek. V loňské sezoně měli Skokani s Klasikem velmi dobrou vzájemnou bilanci – z 5 zápasů hanáčtí baseballisté vyhráli hned 4.

Frýdek trénuje Jakub Kaplan, který úspěšně včlenil juniory do kádru a hráči dobře vstoupili do sezóny. V minulé sérii se dařilo Matyáši Novotnému, který odházel 6 směn a má ERU 1,50. Týmový pálkařský průměr má Klasik okolo 25 %, Jindra Adamus měl 3 hity.

Skokany vede Jakub Voják. Po prvním víkendu je tým ve spodní části tabulky. Úvodní zápas s Olympií Blansko Skokani prohráli 5 : 6 a druhý se pro déšť nedohrál. Vojtěch Papež se dobře prezentoval na kopci (hostuje z Techniky Brno). Filip Nevrla a Matěj Lázniček odpálili dohromady 4 úspěšné hity. Olomoučtí baseballisté si tedy mohou vylepšit své postavení v tabulce již tuto sobotu.

V sobotu 8.4. můžete olomoucké hráče podpořit ve Frýdku – Místku. Podpora fanoušků se bude našim hráčům jistě hodit. Úvodní zápas začíná ve 12.00 a další by se měl rozehrát okolo 15:00.

Skokani OLÉÉÉ!!!