1. Skokani Olomouc >
  2. Víkendové turnaje se nesly ve znamení úspěchů i vysoké marodky

Víkendové turnaje se nesly ve znamení úspěchů i vysoké marodky

Michael Chrobok, 21.02. 2024 Aktuality

Uplynulý víkend opět patřil mládežnickým výběrům Skokanů, kteří se účastní zimních turnajů Winter Tour a Winter League. Zatímco výběr U9 tentokrát zamířil na domácí půdu Arrows Ostrava do haly na Vřesině, hráči z kategorie U13 opět odcestovali na sever Moravy do haly Střední průmyslové školy ve Frýdku-Místku.

Výběr U9 bojoval s velkou marodkou

Sobotní turnaj Winter Tour U9 provázela velká marodka, tudíž jsme museli povolat mladší hráče z nižších kategorií a dokonce i tři hráče z U7. Výrazně mladší a méně zkušený tým si nicméně proti silnějším soupeřům nevedl vůbec špatně. V útoku i obraně jsme s našimi soupeři zvládli držet krok, povedlo se nám několik hezkých outů a skrze dobrou pálku a agresivní baserunning se nám podařilo několikrát vyprovokovat soupeře k chybám.

V prvním zápase jsme porazili orlovské Snails 10:5, druhý zápas s HITem z Opavy jsme prohráli v poměru 6:15, ve třetím zápase jsme podlehli domácím Arrows 12:3 a také v posledním zápase s Klasikem z Frýdku-Místku jsme bohužel soupeři podlehli 2:11. I přes několik začátečnických chyb si všichni hráči zaslouží pochvalu za velkou bojovnost, zejména pak nejmladší hráči.

Hráči kategorie U13 vyhráli oba zápasy

V neděli se náš výběr U13 představil ve Frýdku-Místku, kde jej čekaly poslední zápasy v základní částí Winter League U13. S těmi se popasovali velmi dobře – v prvním zápase se Snails Orlová vyhrál náš výběr vysoko 10:2. Ani ve druhém zápase s Cannibals Šumperk jsme si nevedli špatně a vyhráli v poměru 7:3.

Poslední části obou turnajů se odehrají ve stejný datum, konkrétně 17. března ve Frýdku-Místku. Ještě předtím se ale představí výběr U7 v další části turnaje Winter Tour U7 ve Frýdku-Místku, a to 24. února, přičemž ve stejný den bude pokračovat také další část turnaje Winter League U11 a to v Opavě.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články