1. Skokani Olomouc >
  2. Skokani mají za sebou další fáze zimních turnajů

Skokani mají za sebou další fáze zimních turnajů

Michael Chrobok, 27.02. 2024 Aktuality

Uplynulá sobota patřila našim nejmladším hráčům, kteří se představili v dalším pokračování zimního turnaje Winter Tour U7, tentokrát v tělocvičně 7. ZŠ ve Frýdku-Místku. Třetí fáze turnaje slibovala zajímavé souboje a rozhodně bylo na co se koukat.

Výběř Skokanů U7 sbíral cenné zkušenosti

V prvním zápase se naši nejmladší postavili proti výběru ostravských Arrows, se kterými svedli vyrovnanou bitvu. Bohužel se tentokrát z vítězství radoval soupeř, který nás porazil poměrem 7:5. Na úspěšný zápas nemuseli Skokani čekat dlouho – hned ve druhém souboji třetí fáze turnaje porazili domácí Klasik a to vysoko 15:8. Všichni naši hráči si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, skvělou hru v poli a také za řadu povedených odpalů a doběhů.

Závěr turnaje Winter Tour U7 proběhne příští měsíc, konkrétně 24. března na domácí půdě Skokanů v hale TJ Sokol Olšany v obci Olšany u Prostějova. Ještě předtím se ale představí výběr U9 na závěrečné fázi turnaje Winter Tour U9, která proběhne 17. března ve Frýdku-Místku.

Starší Skokani U11 se nemají za co stydět

V sobotu 24. února se odehrál třetí díl Zimní ligy do 11 let. Olomoucké Skokany čekaly 2 těžké zápasy a jejich zvládnutí by znamenalo definitivní odlepení se ode dna tabulky. V úvodním zápase jsme nastoupili proti týmu MSK Orlová. Hned od úvodního nadhozu bylo znát, že budeme agresivní v pálkařském boxu, tak i na metách. Díky dobré hře na metách se nám povedlo 3x skórovat. Vyhráli jsme v poměru 10:7 a poprvé jsme si vyzkoušeli signály pro běžce a ukradených met bylo mnoho. Svůj 1. hit v kategorii U11 si připsal Ondra Kohout, který odpálil míč do levého pole.

Dalším naším soupeřem byli hráči Klasiku Frýdek-Místek, kteří jsou na 2. místě tabulky. Hostující frýdečtí pálkaři nám dali 2 body a my jsme v dohrávce stav dorovnali. V druhé směně se dostal Klasik do mírného náskoku, jelikož nám odskakovaly míče od rukavic. Ani skvělá hra na pálce nám nepomohla zvrátit běh utkání a prohráli jsme v poměru 7:16.

Další kola Winter League U11 se odehrají 24. března v domovské hale TJ Sokol Olšany v obci Olšany u Prostějova. Ještě předtím se ale představí výběr U13 na závěrečné fázi turnaje Winter League U13, která proběhne 17. března ve Frýdku-Místku.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články