1. Skokani Olomouc >
  2. Dvojici zimních turnajů zakončili Skokani neúspěšně

Dvojici zimních turnajů zakončili Skokani neúspěšně

Michael Chrobok, 21.03. 2024 Aktuality

Zimní „pauza“ se pomalu chýlí ke konci a s ní se uzavírají také zimní turnaje, kterých se Skokani účastnili ve všech kategoriích. Uplynulou neděli se mladí Skokani vypravili do Frýdku-Místku, kde jsme se zúčastnili závěrů turnajů Winter Tour U9 a Winter League U13. Jak se nám dařilo?

Winter Tour U9

Náš výběr do devíti let změřil síly rovnou se čtyřmi soupeři, konkrétně s MSK Snails Orlová, Arrows Ostrava, Hit Opava a domácím Klasikem Frýdek-Místek. S výběrem Orlové jsme bojovali statečně, avšak nakonec jsme prohráli 4:5. Druhou těsnou porážku jsme zaznamenali také s Arrows, kterým jsme podlehli totožným výsledkem. Spravit chuť jsme si chtěli s týmem z Opavy, avšak tady nás čekala tvrdá srážka s realitou a prohra 0:10. Ani v závěrečném zápase se nám bohužel nedařilo a podlehli jsme domácímu Klasiku 2:6. Na turnaji Winter Tour U9 jsme celkem skončili na posledním místě, avšak naši hráči získali spoustu cenných zkušeností.

Winter League U13

O moc úspěšnější bohužel nebyl ani náš výběr do třinácti let. Ten se nejprve v semifinále turnaje Winter League U13 postavil proti Arrows Ostrava, kterému jsme v těsné a vyrovnané bitvě podlehli 1:2. Čekal nás tedy boj o třetí místo, ve kterém jsme se utkali s Klasikem Frýdek-Místek. Domácí tým ze sebe zvládl setřást semifinálovou porážku s Opavou a poradil si také s naším výběrem, který porazil 2:1. Skokani tedy na turnaji Winter League U13 skončili na čtvrtém místě.

Už tento víkend v sobotu nás čeká závěr turnajů Winter Tour U7 a Winter League U11, které se odehrají na naší domácí půdě, v tělocvičně TJ Sokol Olšany v obci Olšany u Prostějova od 9:30. Doufejme, že se nám závěry zbylých turnajů povedou o něco lépe a budeme rádi, když nás přijdete podpořit.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články