1. Skokani Olomouc >
  2. Skokani si v domácím prostředí napravili reputaci

Skokani si v domácím prostředí napravili reputaci

Michael Chrobok, 25.03. 2024 Aktuality

Uplynulá neděle se nesla v duchu „baseballového dne v Olšanech“ – dvojice zimních turnajů mládeže Winter Tour U7 a Winter League U11 se totiž zakončila na domácí půdě Skokanů, konkrétně v tělocvičně TJ Sokol Olšany v nedaleké obci Olšany u Prostějova. Skvělé prostředí místní haly doplnil také vynikající catering od bistra Zdravá Pecka.

Winter Tour U7

Jako první přišly na řadu zápasy těch nejmladších proti Arrows Ostrava a Klasiku Frýdek-Místek. Domácí prostředí hnalo naše hráče směrem k vítězství, nicméně v prvním utkání proti ostravskému týmu se nezadařilo a zápas skončil výsledkem 10:4 ve prospěch Arrows. Ve druhém utkání s Klasikem se našim barvám dařilo o poznání lépe, což je vidět také na těsné výhře 8:7. Celkově naši nejmladší zaujali na turnaji Winter Tour U7 krásné druhé místo a získali spoustu cenných zkušeností před startem sezóny.

Winter League U11

V prvním zápase jsme vyzvali lídry tabulky, a to Arrows Ostrava. Jako hostující tým jsme šli hned na pálku a podařilo se nám odpálil 2 dobré odpaly (Nešpor, Kvapil), v dohrávce jsme udělali 3 rychlé outy. Nakonec jsme prohráli v poměru 5:7 a bylo cítit velké zlepšení oproti začátku sezony. V 2. zápase jsme vyzvali HIT Opava – obranu jsme zvládali na jedničku, avšak ve třetí směně jsme nezahráli 2 jednoduché outy v poli a soupeř nám nasekal 4 body. I když se Skokani v poslední směně vzedmuli ke skvělému výkonu a téměř poslali zápas do prodloužení, nakonec jsme bohužel prohráli 6:7. Celkově skončil výběr U11 na turnaji Winter League U11 na 4. místě.

V následujících týdnech se přesuneme k venkovní přípravě na nadcházející sezónu. I když se nám v rámci zimních turnajů nedařilo úplně podle našich představ, pokusíme se cenné zkušenosti přetavit v úspěchy v rámci klasické sezóny, která začíná už příští měsíc. V závěru bychom chtěli poděkovat všem hráčům a hráčkám za skvělou reprezentaci našeho klubu. Dále bychom chtěli poděkovat všem rodičům a trenérům za podporu a přípravu našeho týmu.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články