1. Skokani Olomouc >
  2. Pozvánka na utkání s Hippos Brno

Pozvánka na utkání s Hippos Brno

Martin Poledna, 27.04. 2023 Aktuality

Olomoucký tým v sobotu 29. 4. čeká domácí dvojutkání s Hippos Brno v rámci základní části 1. Ligy. Opět se jedná o souboj s týmem, který je sousedem v průběžné tabulce. Hippos Brno má bilanci 4 výhry a 4 prohry.

Hippos Brno je druhým týmem extraligových Hrochů a ve svých řadách má zkušené hráče i mladé pušky. Michal Klimeš má po přestupu z Olympie Blansko dobrou pálkařskou fazonu a má na kontě 16 dobrých odpalů – týmový pálkařský průměr je okolo 28 %. Nejvíce odházených směn má Viktor Beránek (17), a 1.6 umožněných bodů za utkání. Pole není příliš konzistentní a Hippos mají skoro 3 chyby na zápas.

Olomoucký tým je také v polovině tabulky a má velmi blízko k postupu do Nadstavby. Matěj Lázniček a Přemek Chroust mají nejvíce dobrých odpalů. Týmový pálkařský průměr je okolo 33 % a olomoučtí pálkaři mají velmi zajímavou bilanci v počtu odpálených dvojmetových odpalů – 13. Skokani mají zatím jen 2 ukradené mety a uvidíme, jestli se tato statistika po sobotě rozšíří. Petr Charvát má na kopci odházených nejvíce směn (17). V poli mají hanáčtí polaři jen 9 chyb, ale zatím ve statistikách chybí údaje ze zápasů s Kotlářkou Praha.

První zápas začíná ve 12 : 00 a další by měl začít okolo 15 : 00. Přijďte podpořit olomoucké baseballisty v boji proti brněnským Hippos.

Skokani OLÉÉÉ!!!

Starší články